Skip to main content

Nowe domy Powsin

nowe domy powsinOsoby poszukujące nowych domów na terenie osiedla Powsin zachęcamy do zapoznania się z interesującą alternatywą. W niedalekim sąsiedztwie osiedla Powsin powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To malownicze Osiedle Parkowe, które rozpościera się na działce inwestycyjnej o powierzchni 2,3 hektara, oferując przyszłym mieszkańcom nowoczesną zabudowę mieszkaniową, własne ogrody oraz przemyślaną organizację części wspólnych, dzięki której całość stanowi estetyczne i funkcjonalne osiedle willowe.

Każdy dom to nieruchomość o powierzchni 150m2 z własnym garażem oraz ogródkiem. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów nieruchomości dostępne są z ogródkami o zróżnicowanym metrażu – od 350 do 600m2, co nawet w najskromniejszym wariancie daje nam bardzo dużą przestrzeń do rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Aktywności na zewnątrz sprzyja zielone sąsiedztwo Osiedla Parkowego oraz jego bezpośrednia styczność z rzeczką Wilanówką, co pozwala na pełne wykorzystanie walorów rekreacyjnych terenu wspólnego osiedla.

Powsin i okolice – nowe domy dla wymagających

Wzorując się na nowoczesnych osiedlach willowych praktycznie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Powsin stworzyliśmy przestrzeń mieszkalną, która dzięki przemyślanemu projektowi samych domów, jak i terenu wokół nich jeszcze lepiej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Nasze domy to nieruchomości zaprojektowane i wykonane z myślą o rodzinach z dziećmi. Domy podzieliliśmy na strefę dzienną i nocną. Zlokalizowana na najniższej kondygnacji budynku strefa dzienna to przestronny salon z jadalnią i kuchnią oraz wyjściem na taras. Na parterze znajduje się również funkcjonalna toaleta dla gości. Bezpośrednio z wiatrołapu możemy wejść do garażu.  Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki. Z hallu na piętrze możemy wyjść na taras rozpościerający się na dachu garażu, w samym hallu znajduje się również przestrzeń dedykowana pod zabudowę wnękową. Duże i przestronne szafy wnękowe na piętrze ułatwią przechowywanie odzieży użytkowanej sezonowo oraz innych przedmiotów.

Całość powstała z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych i budowlanych, dzięki czemu oferowane nieruchomości charakteryzują się doskonałymi parametrami termicznymi i akustycznymi. Wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych to także gwarancja trwałości domów na Osiedlu Parkowym, które będą służyć Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata.