Skip to main content

Wilanów: Apartament czy dom?

apartament czy dom wilanówWymarzony dom z ogrodem? A może przestronny apartament albo relatywnie niedrogie mieszkanie w Warszawie? Decydując się na zakup nieruchomości mieszkalnej, którą chcemy nazywać „swoim domem” rozważamy różne opcje. Dom czy mieszkanie? Apartament czy dom? Segment czy bliźniak? Co będzie najlepsze dla nas i dla naszych najbliższych? Czy budżet, którym dysponujemy pozwoli na realizację marzeń?

Warszawa jest miastem drogim, co w sposób bezpośredni przekłada się na rynek nieruchomości i decyduje o tym, że zakup własnego domu w Stolicy to dla wielu rodzin inwestycja wręcz nie do udźwignięcia. Czy to oznacza, że musimy rezygnować z marzenia o własnym domu i ogrodzie z tarasem? Osoby, dla których mieszkanie w Warszawie nie jest godną uwagi alternatywą z pewnością powinny odwiedzić Wilanów i zapoznać się z lokalnym rynkiem mieszkaniowym. Tutaj dostępne są mieszkania, apartamenty czy wreszcie nowe domy od dewelopera w przystępnych cenach. Tak zróżnicowana oferta rynku sprawia, że Wilanów odpowiada na potrzeby i oczekiwania zarówno osób, które marzą o nieruchomości z własnym ogrodem, jak i osób poszukujących mieszkań inwestycyjnych na wynajem.

Dom w Wilanowie czy mieszkanie w Warszawie?

Jako dzielnica z dużym potencjałem Wilanów z pewnością nie przestanie się rozwijać, co w najbliższych latach będzie skutkowało wzrostem cen nieruchomości. Dlatego panując zakup domu lub mieszkania w Warszawie warto pomyśleć o sfinalizowaniu inwestycji już teraz, zwłaszcza, że nowe domy od dewelopera oferują nam wszystko, czego możemy oczekiwać od „swojego domu” – wygodę, poczucie bezpieczeństwa, estetykę i naprawdę szerokie możliwości aranżacji przestrzeni, którą z łatwością dopasujemy do potrzeb całej rodziny.

Atutem oferowanych inwestycji jest ich lokalizacja. Usytułowane w sąsiedztwie zieleni, a zarazem w pobliżu zaplecza usługowego kameralne osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej doskonale wpisują się w nowoczesne trendy architektoniczne oraz potrzeby inwestorów.