Skip to main content
Blog

Gdzie kupić dom pod Warszawą?

By 20 kwietnia 2020No Comments
domy na sprzedaż Warszawa Wilanów

Szukając domu pod Warszawą szczególną uwagę zwracamy na lokalizację inwestycji oraz jej sąsiedztwo. Zależy nam na tym, żeby nasze przyszłe miejsce zamieszkania było dobrze skomunikowane z centrum miasta, a jednocześnie na tyle od niego oddalone, żeby oferować nam ciszę i spokój. Gdzie znaleźć domy na sprzedaż pod Warszawą, których lokalizacja łączy obie te zalety? Jednym z takich miejsc jest warszawska dzielnica Wilanów. W Zawadach już od pewnego czasu trwa sprzedaż domów jednorodzinnych na Osiedlu Ville Parkowe. Czy Osiedle Ville Parkowe to dobre miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny?

Domy na sprzedaż  pod Warszawą – Osiedle Ville Parkowe Wilanów-Zawady

Osiedle Ville Parkowe Wilanów-Zawady zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą uciec od zgiełku miasta, jednocześnie nie rezygnując z udogodnień, jakie oferuje ono swoim mieszkańcom. Co to oznacza? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na lokalizację oraz otoczenie działki inwestycyjnej. Osiedle powstaje w malowniczym otoczeniu willowej części Wilanowa, tuż nad rzeczką Wilanówką. Blisko przyrody, pośród zieleni, w przestrzeni która zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Z drugiej strony Osiedle jest doskonale skomunikowane ze ścisłym centrum miasta, a sama okolica zapewnia mieszkańcom wszystko, co niezbędne dla komfortu i wygody życia. W najbliższej okolicy inwestycji znajdziemy cenione polskie i międzynarodowe szkoły,  a także przedszkola i żłobki. Zawady to także sklepy, restauracje, kluby fitness i pole golfowe. A wszystko to z daleka od wysokiego natężenia ruchu ulicznego, zapachu spalin i szumu miasta.

Co wyróżnia domy na sprzedaż w Zawadach?

Osiedle Ville Parkowe oferuje sprzedaż domów o wysokim standardzie. Każda nieruchomość to 150m2 powierzchni na działce o powierzchni od 330 do 600m2. Całość stanowi zamknięte osiedle monitorowane zapewniając komfort i poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańcom. Standard domów podnoszą udogodnienia takie jak taras. Każdy dom ma nie jeden, a dwa tarasy – pierwszy znajdujący się na parterze, drugi na dachu garażu. W tym miejscu warto wspomnieć, że w ramach inwestycji powstają dwa typy budynków, różniące się od siebie punktami stycznymi. Inwestorzy zainteresowani domami na sprzedaż w Zawadach mogą wybrać nieruchomości stykające się ścianami szczytowymi lub nieruchomości połączone garażami. Drugi typ nieruchomości odradzamy osobom, którym zależy na zapewnieniu sobie i swoim najbliższym maksimum prywatności w obrębie drugiego tarasu (ulokowanego na dachu garażu). Jeśli natomiast nasze życie rodzinne i towarzyskie w ciepłe dni będzie się toczyło przede wszystkim na tarasie na parterze, nieruchomości połączone ścianą garażową są dla nas doskonałym rozwiązaniem. Ich dodatkową zaletą jest większy komfort akustyczny – ściany budynku oddalone są od siebie na szerokość dwóch garaży, dzięki czemu my nie słyszymy sąsiada, a on nie słyszy nas.

Skupiając się na wysokim standardzie nieruchomości warto zwrócić również uwagę na projekt samego osiedla, który wyróżnia się na tle innych inwestycji mieszkaniowych. Projekt Osiedla Ville Parkowe jest konceptem niezwykle przemyślanym. Budynki wznoszą się na relatywnie dużej działce inwestycyjnej o powierzchni 2,3 hektara, co pozwoliło na rozluźnienie zabudowy i zaoferowanie przyszłym mieszkańcom stosunkowo dużej przestrzeni rekreacyjnej w ramach przynależących do nieruchomości ogrodów. Działka została podzielona w taki sposób, żeby zapewnić komfortowy dojazd do każdej posesji, jednocześnie „wtapiając” osiedle w otaczającą je zieleń. Za takim rozwiązaniem w sposób szczególny przemawiała bliskość rzeczki, nad którą powstaje nowe osiedle.

Sprzedaż domów pod Warszawą

Inwestorzy, którzy zastanawiają się nad zakupem nieruchomości mieszkalnej w przestrzeni klasyfikowanej jako przestrzeń podmiejska – tak powszechnie klasyfikowana jest willowa części Wilanowa – nie mogą sobie pozwolić na opieszałość. Ograniczona liczna nowo powstających w ramach Osiedla Ville Parkowe domów, która z pewnością nie wzroście wraz ze wzrostem zainteresowania potencjalnych nabywców – na rozbudowę osiedla nie pozwala przestrzeń działki inwestycyjnej oraz projekt jej zabudowy – sprawia, że domy na sprzedaż w tej lokalizacji bardzo szybko się wyprzedają. Inwestorzy decydujący się na zakup oferowanych nieruchomości podkreślają atrakcyjną lokalizację, która idzie w parze z dogodnym dojazdem do większości ważnych miejsce na mapie Stolicy, a także wysoki standard oferowanych nieruchomości. Budynki powstają w stylu modernistycznym ciesząc oko prostą, a zarazem ciekawą bryłą.