Skip to main content

Nowe inwestycje na Wilanowie

nowe inwestycje wilanówWilanów to jedna z najbardziej pożądanych obecnie lokalizacji w Warszawie. Decyduje o tym willowa zabudowa dzielnicy, bliskość zieleni oraz doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, dzięki któremu możemy cieszyć się życiem na zielonym przedmieściu, jednocześnie w pełni korzystając z atrakcji i możliwości oferowanych przez największą aglomerację w kraju. Nie powinien więc dziwić fakt, że w Wilanowie każdego roku powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, w ramach których do użytku oddawane są nowe mieszkania, domy w zabudowie szeregowej oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Jedną z nowych inwestycji, dzięki której Wilanów zyska nowoczesne wille jest Osiedle Parkowe. Osiedle Parkowe powstaje na działce o powierzchni 2,3 hektara, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki Wilanówka. To niezwykle atrakcyjna działka budowlana, której przemyślane zagospodarowanie pozwoliło uzyskać luksusowe, a zarazem funkcjonalne osiedle o bardzo dużym potencjale.

Wilanów – nowe inwestycje w wille

Podczas gdy większość inwestycji na Wilanowie koncentruje się na możliwości uzyskania relatywnie jak największej liczby lokali mieszkalnych w ramach danej działki budowlanej, Osiedle Parkowe oferuje swoim przyszłym mieszkańcom domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m2 z własnym garażem oraz ogródkiem. W zależności od naszych preferencji oraz możliwości domowego budżetu możemy wybrać dom z ogrodem o powierzchni od 350 do 600m2, co przekłada się na dużą przestrzeń wokół domu do swobodnego zagospodarowania. O willowym charakterze zabudowy decyduje również standard oferowanych nieruchomości.

Piętrowe bliźniaki zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, żeby jak najlepiej wpisywać się w potrzeby i oczekiwania rodzin. Na parterze domu znajdziemy przestronną strefę dzienną z dużym salonem, jadalnią i kuchnią, a także toaletą dla gości. Na piętrze znajdziemy natomiast strefę nocną (lub prywatną). Składają się na nią trzy sypialnie i dwie łazienki. Atutem projektu jest ustawność pomieszczeń oraz możliwość wykorzystania przestrzeni w hallu na piętrze pod zabudowę wnękową, co pozwoli nam uzyskać dwie bardzo pojemne szafy.

Czy nowe inwestycje na Wilanowie to dobry wybór dla Twojej rodziny?

Osiedle Parkowe to przestrzeń stworzona z myślą o życiu w spokojnej i zielonej okolicy. Przestronne ogrody, zielona części wspólna osiedla, rzeczka Wilanówka – to wszystko sprzyja wypoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu, wspólnym zabawom z dziećmi sąsiadów w bezpiecznym otoczeniu z dala od osiedlowej drogi i poruszających się po niej samochodów.

Nowe osiedle doskonale wpasowuje się w potrzeby współczesnych rodzin. Prestiżowa okolica, jaką jest Wilanów, zapewnia przyszłym mieszkańcom nowej inwestycji wysoki komfort zamieszkania. Nowe mieszkania ulokowane są w miejscu, które z jednej strony zapewnia wspomniane kameralne otoczenie i bliskość zieleni, z drugiej natomiast daje możliwość korzystania z w pełni rozwiniętego zaplecza usługowo-rekreacyjnego.

Jeżeli poszukują Państwo nowych mieszkań na mapie dzielnicy Wilanów, warto zwrócić się ku nieruchomościom wznoszonym w ramach inwestycji Osiedle Parkowe. Zainteresowanych nową inwestycją zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt.